Doprava a platba na webu BIGHUSKY

Dodací lhůty a způsob platby

Termín dodání oznámí prodávající kupujícímu při potvrzení objednávky. Většina zásilek je doručena dle dohody se zákazníkem. Prodávající si vyhrazuje podávat informuje kupujícímu o odhadované době dodaní a možném prodlení, tuto informaci prodávající obdrží po vlastním dotazu - po potvrzení objednávky - z důvodu zakázkové výroby. Dodavatel si vyhrazuje právo odchýlení se o slíbeného termínu. Zboží se platí při předání přepravní službě - dobírka . Další platby dle výběru - online platba, platba předem. Do úplného zaplacení zůstává zboží majetkem prodávajícího. V mimořádných případech může být dodací lhůta oznámena na webových stránkách prodávájícího - na titulní straně. Jelikož se jedná o zakázkovou výrobu, dodací lhůta může být delší, zejména v "sezóně".

Platební brána Comgate:

kontaktní údaje na společnost ComGate Payments, a.s. včetně telefonního čísla a e-mailové adresy pro případné reklamace nebo dotazy k platbám:
ComGate Payments, a.s.
Gočárova třída 1754 / 48b, Hradec Králové
E-mail: platby-podpora@comgate.cz
Tel: +420 228 224 267

https://www.comgate.cz/platebni-brana

 

Cena poštovní dobírky v ČR je 250Kč. Do SR - Slovensko- dobírka 350Kč, Ostatní země dle ceníku přepravce PPL nebo DPD. Zahraniční zásilka - je účtován poplatek 1200Kč nebo dle ceníku přepravce PPL,DPD nebo dohodu mezi prodávajícím a kupujícím.

Způsob platby: zahraniční platby jsou možné jen v eurech na eurový učet. Cena v CZK je jen pro české zákazniky - zásilky do ČR. Dobírka je možná pro země - Slovensko v EUR.

Doprava:

Přepravu zásilek provádí společnost PPL nebo DPD.