Naše výhody

Rychlý rádce pro váš nákup

Pokud se chystáte nakoupit kompletní sestavu kufrů pro váš motocykl, doporučíme vám následující zboží:

1/ Nosič bočních kufrů - vyberte podle výrobce a daného modelu motocyklu a roku výroby!

2/ Hliníkové kufry vyberte podle objemu, který potřebujete

-pro cestování 1 osoby doporučujeme velikost M

-pro cestování 2 osob doporučujeme velikost L

-pokud máte nosič s výřezem na výfuk, potřebujete i jeden kufr s výřezem na tento výfuk - kufr je oboustranný tzn. nezáleží, na kterou stranu ho potřebujete!

3/ Montážní sada

- pro naše kufry EVO3 a EVO4 je tato sada pro dva kufry - určeno pro průměr trubky 18mm ocelového nosiče!

- pokud máte nosič jiného výrobce, prosím změřte průměr ocelové trubky nosiče - Givi, Kappa má 16,18mm Touratech 18mm

- pro originální nosiče BMW máme speciální montážní sady

4/ Do kompletní sady vám chybí už jen vnitřní textilní tašky - podle označení velikosti kufru je i označena velikost textilní tašky S, M, L

Jsme dlouholetý výrobce doplňků na motocykly

Česká firma BIGHUSKY vyrábí a dodává HLINÍKOVÉ KUFRY A TRUBKOVÉ NOSIČE na motocykly a čtyřkolky do celé EU. Specializuje se především na tuto výrobu svařovaných hliníkových kufrů, trubkových nosičů, textilních brašen, tašek a dalších doplňků od roku 2000. Majitel firmy je zároveň cestovatelem na motocyklu. Díky této zálibě dochází neustále k vylepšování a inovacím výrobků. Velký zřetel dává firma Bighusky na požadavky a zkušenosti zákazníků. Jen v ČR jezdí několik stovek motocyklů s kufry BIGHUSKY EVO4 ! Nemalou část výrobků exportuje do zahraničí. Všechny hliníkové produkty jsou obráběny na strojích s CNC technologii, která zaručuje přesnost a vysokou kvalitu výrobků. Každým rokem investuje firma Bighusky nemalé prostředky a čas různým sponzorským projektům - náročné motocyklové expedice a pod. Všem svým stávajícím i budoucím zákazníkům přeji hodně štěstí nejen při cestování!

Pravidelně aktualizujeme nové výrobky

Nový eshop pravidelně aktualizujeme o nové výrobky a budeme se těšit na všechny vaše nákupy.

S věrnostním programem ušetříte!

Připravujeme pro registrované zákazníky program - pomocí něj sbírají body, za které následně dostanou slevu na další nákup.

Zprávy při každé změně stavu objednávky

Je pro nás důležité, abyste neustále věděli v jakém stavu je vaše objednávka. Při každé změně jejího stavu a předání dopravci vám pošleme zprávu